Počasie Île Malbwé dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Île Malbwé, Vanuatu rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
20:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h južný |
1010 hPa | 95 % | 20 °C | 18 % | 0% | 16% | 6% | 0% | |
| 11:00
02:00
| dažďové prehánky | 26 °C 29 °C |
1,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 69 % | 20 °C | 77 % | 0% | 50% | 72% | 0% | |
| 17:00
08:00
| dážď | 25 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 83 % | 21 °C | 94 % | 0% | 93% | 31% | 0% | |
| 23:00
14:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 90 % | 21 °C | 85 % | 0% | 85% | 3% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
20:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1010 hPa | 97 % | 21 °C | 64 % | 0% | 59% | 3% | 11% | |
| 11:00
02:00
| polojasno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 61 % | 18 °C | 13 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 17:00
08:00
| polojasno | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 77 % | 21 °C | 17 % | 0% | 15% | 12% | 0% | |
| 23:00
14:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1011 hPa | 94 % | 20 °C | 13 % | 0% | 11% | 6% | 0% | |
Île Malbwé, Vanuatu - informácie
Štát: VanuatuGPS súradnice: -15,0667; 167,0667
Časová zóna: Pacific / Efate
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Île Malbwé, Vanuatu. Predpoveď počasia Île Malbwé.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Île Malbwé dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Île Malbwé
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Île Malbwé
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 17:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:48 | 11:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:44 | 17:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:18 | 18:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 18:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:17 | 22.05.2026 23:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |