Počasie Rēs̲h̲akah dnes
Predpoveď počasia Rēs̲h̲akah 28. máj 2026
Cez deň jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci najnižšia teplota 13 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Rēs̲h̲akah, Afghanistan rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:30
02:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1006 hPa | 36 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:30
08:00
| jasno | 31 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severozápadný |
1003 hPa | 11 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:30
14:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1001 hPa | 9 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:30
20:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západoseverozápadný |
1006 hPa | 38 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 04:30
02:00
| jasno | 13 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1006 hPa | 39 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:30
08:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1006 hPa | 15 % | 1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:30
14:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1002 hPa | 13 % | 0 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 22% | |
| 22:30
20:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1006 hPa | 36 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Rēs̲h̲akah, Afghanistan - informácie
Štát: AfghanistanGPS súradnice: 33,3923; 69,8696
Časová zóna: Asia / Kabul
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +2:30 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Rēs̲h̲akah, Afghanistan. Predpoveď počasia Rēs̲h̲akah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Rēs̲h̲akah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Rēs̲h̲akah
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Rēs̲h̲akah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:43 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:47 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:14 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:40 | 19:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:03 | 20:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:23 | 28.05.2026 02:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |