Počasie Crewsville týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Crewsville na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 19°C
| 14.4 mm | 19 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:25
PO HODINÁCH
západ slnka 19:25
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Crewsville, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
13,4 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 94 % | 18 °C | 100 % | 0% | 82% | 98% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,7 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 78% | 99% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 26 °C |
0,3 mm | 5.2 m/s19 km/h západný |
1013 hPa | 75 % | 19 °C | 93 % | 0% | 89% | 8% | 52% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1011 hPa | 79 % | 19 °C | 100 % | 0% | 13% | 7% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
5,1 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 86 % | 16 °C | 100 % | 0% | 9% | 27% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 2% | 2% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1013 hPa | 56 % | 13 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 69 % | 13 °C | 89 % | 0% | 0% | 76% | 52% | |
Crewsville, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 32,9435; -86,1366
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crewsville, Alabama, USA. Predpoveď počasia Crewsville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crewsville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crewsville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 20:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 20:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:50 | 29.04.2026 04:37 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |