Počasie Crooked Creek Watershed Dam Number 16 dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Crooked Creek Watershed Dam Number 16 na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 14°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Crooked Creek Watershed Dam Number 16, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 15% | 25% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 89 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 10% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 57 % | 10 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
Crooked Creek Watershed Dam Number 16, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,2468; -85,6966
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Crooked Creek Watershed Dam Number 16, Alabama, USA. Predpoveď počasia Crooked Creek Watershed Dam Number 16.
Crooked Creek Watershed Dam Number 16 - počasie v okolí - väčšie mestá
Crooked Creek Watershed Dam Number 16 - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Crooked Creek Watershed Dam Number 16 dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Crooked Creek Watershed Dam Number 16
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:27 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:23 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:46 | 01.05.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |