Počasie Deans, Alabama dnes
Predpoveď počasia Deans, Alabama 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm. V noci najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Deans, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 99 % | 16 °C | 86 % | 0% | 85% | 1% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 96% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 60 % | 17 °C | 34 % | 0% | 28% | 0% | 9% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 71 % | 17 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 79 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1015 hPa | 49 % | 16 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1012 hPa | 61 % | 17 °C | 14 % | 0% | 0% | 2% | 11% | |
Deans, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,1398; -86,3844
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Deans, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Deans, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Deans, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Deans, Alabama
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Deans, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:05 | 20:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 20:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:51 | 26.04.2026 03:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |