Počasie Eastwood vikend
Predpoveď počasia pre mesto Eastwood na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
19 / 13°C
| 0.1 mm | 16 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Eastwood, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 96 % | 15 °C | 82 % | 0% | 79% | 18% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 88 % | 11 °C | 87 % | 0% | 87% | 0% | 3% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 56 % | 9 °C | 40 % | 0% | 20% | 0% | 25% | |
Eastwood, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,8112; -85,7514
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Eastwood, Alabama, USA. Predpoveď počasia Eastwood.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Eastwood dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Eastwood
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:47 | 01.05.2026 05:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |