Počasie Goodner Dam pozajtra
Predpoveď počasia Goodner Dam 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, dopoludnie slabý dážď, poludnie oblačno, večer dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 16,4 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Goodner Dam, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 14 °C | 99 % | 0% | 5% | 0% | 98% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,9 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 10% | 81% | 100% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 69 % | 19 °C | 76 % | 0% | 20% | 0% | 69% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
1,1 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 69 % | 20 °C | 86 % | 0% | 15% | 6% | 83% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
16,4 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 83 % | 19 °C | 100 % | 0% | 25% | 27% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
4,8 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 97 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 58% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 26 °C 29 °C |
1,3 mm | 4.6 m/s17 km/h západný |
1013 hPa | 70 % | 20 °C | 97 % | 0% | 39% | 27% | 95% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
10,8 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 91 % | 19 °C | 98 % | 0% | 7% | 14% | 97% | |
Goodner Dam, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,1801; -86,4233
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goodner Dam, Alabama, USA. Predpoveď počasia Goodner Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goodner Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goodner Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 19:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:53 | 28.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |