Počasie Haleyville dnes
Predpoveď počasia Haleyville 16. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Haleyville, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 70 % | 12 °C | 60 % | 0% | 4% | 19% | 50% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1018 hPa | 67 % | 13 °C | 100 % | 0% | 60% | 100% | 1% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1018 hPa | 53 % | 16 °C | 69 % | 0% | 53% | 7% | 31% | |
Haleyville, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,2265; -87,6214
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 4 088
Nadmorská výška: 288 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Winston County, Double Springs
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Haleyville, Alabama, USA. Predpoveď počasia Haleyville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Haleyville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Haleyville
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Haleyville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:46 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 20:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 20:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 21:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:13 | 16.05.2026 20:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |