Počasie Hanceville týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Hanceville na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
28 / 20°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hanceville, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1016 hPa | 90 % | 16 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 94 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 96% | 18% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 72 % | 19 °C | 80 % | 0% | 9% | 41% | 68% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 17 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 93 % | 19 °C | 93 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 60 % | 19 °C | 100 % | 0% | 2% | 88% | 100% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h južný |
1003 hPa | 65 % | 19 °C | 77 % | 0% | 0% | 21% | 71% | |
Hanceville, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,0607; -86,7675
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 281
Nadmorská výška: 168 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Cullman County, Cullman
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hanceville, Alabama, USA. Predpoveď počasia Hanceville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hanceville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hanceville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:32 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 20:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:28 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:54 | 29.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |