Počasie Haven Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Haven Dam na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 10°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Haven Dam, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 57 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 63 % | 3 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 36 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 62 % | 9 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1018 hPa | 70 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 76 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 56 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1018 hPa | 62 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Haven Dam, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,8963; -85,6560
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Haven Dam, Alabama, USA. Predpoveď počasia Haven Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Haven Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Haven Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:47 | 01.05.2026 05:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |