Počasie Helena pozajtra
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 15:00 |
východ slnka 06:02
západ slnka 19:28
PO HODINÁCH
západ slnka 19:28
Predpoveď počasia Helena 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie zamračené, večer silný dážď. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 16,9 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 1,7 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Helena, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1016 hPa | 72 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1015 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 87 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 15% | 100% | |
| 05:00
12:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,2 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 17 °C | 100 % | 0% | 1% | 45% | 99% | |
| 06:00
13:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,9 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1017 hPa | 92 % | 17 °C | 98 % | 0% | 10% | 68% | 94% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,5 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1019 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 20% | 39% | 100% | |
| 08:00
15:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 20% | 46% | 100% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 22% | 43% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 46% | 10% | 100% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1020 hPa | 77 % | 19 °C | 98 % | 0% | 24% | 25% | 96% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 68 % | 18 °C | 36 % | 0% | 23% | 11% | 13% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 61 % | 18 °C | 71 % | 0% | 60% | 7% | 31% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 59 % | 18 °C | 99 % | 0% | 96% | 2% | 82% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 61 % | 18 °C | 97 % | 0% | 89% | 6% | 80% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 62 % | 18 °C | 100 % | 0% | 50% | 5% | 99% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 65 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 7% | 100% | |
| 18:00
01:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 67 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 28 °C |
13,8 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 71 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 10% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
1,7 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 27% | 53% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,6 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 17 °C | 99 % | 0% | 56% | 74% | 96% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1013 hPa | 72 % | 19 °C | 60 % | 0% | 51% | 30% | 1% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1010 hPa | 74 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 6% | 100% | |
Helena, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,2962; -86,8436
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 18 264
Nadmorská výška: 131 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Shelby County, Shelby
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Helena, Alabama, USA. Predpoveď počasia Helena.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Helena dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Helena
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:02 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:32 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:55 | 28.04.2026 04:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |