Počasie Highland Lakes dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Highland Lakes na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 13°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:58
západ slnka 19:29
PO HODINÁCH
západ slnka 19:29
|
|
Predpoveď počasia Highland Lakes, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 47 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
1,6 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
3,7 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
1,9 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 11 °C | 100 % | 0% | 28% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 10 °C | 100 % | 0% | 13% | 0% | 100% | |
Highland Lakes, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,3984; -86,6513
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 926
Nadmorská výška: 245 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Shelby County, Shelby
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Highland Lakes, Alabama, USA. Predpoveď počasia Highland Lakes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Highland Lakes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Highland Lakes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:58 | 19:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:31 | 19:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 20:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:27 | 21:01 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:50 | 01.05.2026 05:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |