Počasie Searcy pozajtra
Predpoveď počasia Searcy 21. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa polojasno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 1,4 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 20 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Searcy, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 20 °C | 57 % | 0% | 0% | 14% | 52% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 20 °C | 79 % | 0% | 2% | 24% | 72% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 98 % | 20 °C | 81 % | 0% | 0% | 27% | 74% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 20 °C | 89 % | 0% | 0% | 24% | 85% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 97 % | 20 °C | 96 % | 0% | 3% | 73% | 87% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 20 °C | 99 % | 0% | 0% | 82% | 96% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 96 % | 20 °C | 76 % | 0% | 0% | 70% | 52% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 21 °C | 36 % | 0% | 0% | 36% | 0% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 32 °C 35 °C |
1,4 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 49 % | 19 °C | 75 % | 0% | 72% | 8% | 0% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 22 °C | 28 % | 0% | 2% | 15% | 14% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 20 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 90 % | 19 °C | 18 % | 0% | 0% | 10% | 9% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 33 °C |
0,5 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1016 hPa | 37 % | 15 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 20 °C | 44 % | 0% | 0% | 24% | 25% | |
Searcy, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 31,9154; -86,6053
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Searcy, Alabama, USA. Predpoveď počasia Searcy.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Searcy dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Searcy
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:45 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 20:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:45 | 20:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 21:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:38 | 22.05.2026 00:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |