Počasie Shelton Lake Shores vikend
Predpoveď počasia pre mesto Shelton Lake Shores na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
20 / 14°C
| 0.1 mm | 12 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shelton Lake Shores, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 96% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 62 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 43 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
1,5 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
3,1 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
3,5 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 11 °C | 100 % | 0% | 38% | 0% | 100% | |
Shelton Lake Shores, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,5701; -86,1189
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shelton Lake Shores, Alabama, USA. Predpoveď počasia Shelton Lake Shores.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shelton Lake Shores dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shelton Lake Shores
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:48 | 01.05.2026 05:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |