Počasie Silver Ridge dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Silver Ridge na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 21°C
| 4.8 mm | 8 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 05:38
západ slnka 19:41
PO HODINÁCH
západ slnka 19:41
|
|
Predpoveď počasia Silver Ridge, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 24 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 94 % | 20 °C | 69 % | 0% | 5% | 48% | 55% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 94 % | 19 °C | 99 % | 0% | 2% | 95% | 87% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
4,1 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 58 % | 19 °C | 48 % | 0% | 14% | 36% | 6% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 96 % | 21 °C | 93 % | 0% | 28% | 22% | 89% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,5 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 19 °C | 39 % | 0% | 5% | 25% | 19% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 20 °C 23 °C |
1,1 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 20 °C | 89 % | 0% | 48% | 78% | 27% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 31 °C |
21,2 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1015 hPa | 63 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 79% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 98 % | 21 °C | 92 % | 0% | 3% | 6% | 91% | |
Silver Ridge, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,6648; -85,7666
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Silver Ridge, Alabama, USA. Predpoveď počasia Silver Ridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Silver Ridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Silver Ridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:38 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 14:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:09 | 20:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:36 | 20:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:00 | 21:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:30 | 22.05.2026 00:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |