Počasie Smiths Crossroads týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Smiths Crossroads na tento a budúci týždeň.
Piatok 1. máj
20 / 13°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:54
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Smiths Crossroads, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 36% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 40 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 56 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 16 °C 14 °C |
1,5 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 50 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 12 °C 11 °C |
7,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 80 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,9 mm | 3.5 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 10 °C | 100 % | 0% | 57% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Smiths Crossroads, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,9690; -85,8847
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Smiths Crossroads, Alabama, USA. Predpoveď počasia Smiths Crossroads.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Smiths Crossroads dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Smiths Crossroads
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:54 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:48 | 01.05.2026 05:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |