Počasie Tanyard Hill vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tanyard Hill na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
18 / 12°C
| 4.5 mm | 8 km/h |
| 14 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tanyard Hill, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 8 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
4,5 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 13 °C 13 °C |
20,4 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 71% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1015 hPa | 65 % | 8 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
Tanyard Hill, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,1204; -86,2258
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tanyard Hill, Alabama, USA. Predpoveď počasia Tanyard Hill.
Tanyard Hill - počasie v okolí - väčšie mestá
Tanyard Hill - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tanyard Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tanyard Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:41 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:29 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:59 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:26 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:48 | 01.05.2026 05:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |