Počasie Tysonville vikend
Predpoveď počasia pre mesto Tysonville na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno.
Piatok 22. máj
32 / 21°C
| 1.3 mm | 7 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 19:40
PO HODINÁCH
západ slnka 19:40
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Tysonville, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 20 °C | 92 % | 0% | 7% | 0% | 91% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 21 °C 25 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 20 °C | 17 % | 0% | 11% | 5% | 1% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h južný |
1015 hPa | 46 % | 19 °C | 70 % | 0% | 6% | 11% | 64% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 29 °C 31 °C |
0,7 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 50 % | 18 °C | 95 % | 0% | 1% | 21% | 93% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 22 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 20 °C | 54 % | 0% | 3% | 0% | 52% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 21 °C | 100 % | 0% | 50% | 0% | 99% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 18 °C | 67 % | 0% | 4% | 16% | 60% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 49 % | 17 °C | 85 % | 0% | 0% | 6% | 85% | |
Tysonville, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 32,4004; -85,9986
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tysonville, Alabama, USA. Predpoveď počasia Tysonville.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tysonville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tysonville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 19:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:13 | 20:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:40 | 20:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:05 | 21:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:42 | 23.05.2026 01:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |