Počasie Vestavia Hills, Alabama pozajtra
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 15:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 19:28
PO HODINÁCH
západ slnka 19:28
Predpoveď počasia Vestavia Hills, Alabama 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie zamračené, večer silný dážď. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 14,0 mm. V noci najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 6,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vestavia Hills, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1015 hPa | 84 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
| 04:00
11:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,4 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 88 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 32% | 100% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,5 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 17 °C | 99 % | 0% | 1% | 47% | 99% | |
| 06:00
13:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
3,1 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 17 °C | 97 % | 0% | 19% | 57% | 92% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,7 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 63% | 78% | 100% | |
| 08:00
15:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 13% | 16% | 100% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 12% | 40% | 100% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 85 % | 18 °C | 100 % | 0% | 79% | 25% | 100% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1020 hPa | 74 % | 18 °C | 97 % | 0% | 39% | 22% | 95% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 67 % | 18 °C | 50 % | 0% | 40% | 16% | 9% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 18 °C | 98 % | 0% | 97% | 3% | 41% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 61 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 61 % | 18 °C | 98 % | 0% | 90% | 5% | 85% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 61 % | 18 °C | 100 % | 0% | 73% | 5% | 100% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 65 % | 18 °C | 100 % | 0% | 5% | 3% | 100% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 70 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 25 °C 28 °C |
8,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1013 hPa | 74 % | 19 °C | 100 % | 0% | 3% | 7% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
6,6 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 3% | 37% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,7 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 82% | 52% | 98% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 25 °C 28 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h západný |
1013 hPa | 73 % | 19 °C | 33 % | 0% | 28% | 9% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 73 % | 19 °C | 100 % | 0% | 7% | 4% | 100% | |
Vestavia Hills, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,4487; -86,7878
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 34 174
Nadmorská výška: 297 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Jefferson County, Birmingham
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vestavia Hills, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia Vestavia Hills, Alabama.
Vestavia Hills, Alabama - počasie v okolí - väčšie mestá
Vestavia Hills, Alabama - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vestavia Hills, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vestavia Hills, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 20:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:31 | 20:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:55 | 28.04.2026 04:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |