Počasie Wellborn dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Wellborn na 10 dní.
Štvrtok 30. apríl
21 / 14°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 05:55
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
|
|
Predpoveď počasia Wellborn, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1012 hPa | 82 % | 13 °C | 28 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severný |
1014 hPa | 76 % | 9 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severný |
1014 hPa | 49 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1014 hPa | 56 % | 8 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 27% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 61 % | 4 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 42 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Wellborn, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,6534; -85,8811
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wellborn, Alabama, USA. Predpoveď počasia Wellborn.
Wellborn - počasie v okolí - väčšie mestá
Wellborn - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wellborn dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wellborn
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:55 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:28 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 20:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 20:57 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:48 | 30.04.2026 05:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |