Počasie West Blocton dnes
| 29 °C | 31 °C | 17:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 19:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 21:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 05:47
západ slnka 19:42
PO HODINÁCH
západ slnka 19:42
Predpoveď počasia West Blocton 17. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie jasno, poludnie polojasno, večer oblačno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm. V noci najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia West Blocton, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 06:00
13:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 18 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1019 hPa | 58 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1019 hPa | 56 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1018 hPa | 53 % | 18 °C | 27 % | 0% | 10% | 19% | 0% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 31 °C |
0,1 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1017 hPa | 52 % | 18 °C | 18 % | 0% | 2% | 15% | 0% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1017 hPa | 51 % | 18 °C | 19 % | 0% | 3% | 17% | 0% | |
| 15:00
22:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h južný |
1016 hPa | 53 % | 18 °C | 15 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
| 16:00
23:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 18 °C | 14 % | 0% | 3% | 10% | 0% | |
| 17:00
00:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 53 % | 18 °C | 14 % | 0% | 4% | 10% | 0% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1015 hPa | 57 % | 18 °C | 15 % | 0% | 10% | 6% | 0% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 72 % | 20 °C | 22 % | 0% | 18% | 1% | 4% | |
| 20:00
03:00
| polojasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 76 % | 19 °C | 25 % | 0% | 18% | 1% | 7% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1017 hPa | 78 % | 18 °C | 84 % | 0% | 27% | 0% | 78% | |
| 22:00
05:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 18 °C | 92 % | 0% | 1% | 0% | 92% | |
| 23:00
06:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 82 % | 17 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 76 % | 16 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h južný |
1019 hPa | 83 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 03:00
10:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1019 hPa | 89 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 04:00
11:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 17 °C | 92 % | 0% | 0% | 0% | 92% | |
| 05:00
12:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 16 °C | 65 % | 0% | 7% | 0% | 63% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 93 % | 16 °C | 65 % | 0% | 24% | 0% | 54% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 86 % | 16 °C | 45 % | 0% | 18% | 0% | 33% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 16 °C | 38 % | 0% | 17% | 0% | 25% | |
| 09:00
16:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 68 % | 17 °C | 29 % | 0% | 3% | 0% | 27% | |
| 10:00
17:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 63 % | 18 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 11:00
18:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 58 % | 18 °C | 92 % | 0% | 4% | 0% | 91% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1021 hPa | 53 % | 18 °C | 55 % | 0% | 6% | 0% | 52% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1020 hPa | 48 % | 17 °C | 18 % | 0% | 12% | 5% | 0% | |
| 14:00
21:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1019 hPa | 45 % | 17 °C | 21 % | 0% | 0% | 19% | 1% | |
| 15:00
22:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1018 hPa | 43 % | 16 °C | 7 % | 0% | 0% | 4% | 2% | |
| 16:00
23:00
| jasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1018 hPa | 43 % | 16 °C | 9 % | 0% | 0% | 6% | 3% | |
| 17:00
00:00
| polojasno | 30 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1017 hPa | 45 % | 17 °C | 19 % | 0% | 2% | 12% | 5% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1017 hPa | 52 % | 18 °C | 27 % | 0% | 15% | 7% | 8% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 20 °C | 70 % | 0% | 15% | 64% | 3% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 19 °C | 89 % | 0% | 10% | 89% | 4% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 73 % | 19 °C | 45 % | 0% | 0% | 16% | 33% | |
| 22:00
05:00
| oblačno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 78 % | 19 °C | 89 % | 0% | 0% | 7% | 88% | |
| 23:00
06:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 81 % | 19 °C | 24 % | 0% | 0% | 14% | 12% | |
West Blocton, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,1182; -87,1250
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 1 261
Nadmorská výška: 156 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Bibb County, Centreville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie West Blocton, Alabama, USA. Predpoveď počasia West Blocton.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre West Blocton dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre West Blocton
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie West Blocton
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:47 | 19:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:19 | 20:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 20:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 21:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:04 | 17.05.2026 21:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |