Počasie West End-Cobb Town týždeň
Predpoveď počasia pre mesto West End-Cobb Town na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
15 / 11°C
| 8.3 mm | 11 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 13:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 05:53
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia West End-Cobb Town, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 15 °C 14 °C |
1,6 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
2,6 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 76 % | 7 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 13 °C 13 °C |
4,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 85 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 43% | 0% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 8 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 14 °C 13 °C |
4,4 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 70 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
West End-Cobb Town, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,6525; -85,8742
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 465
Nadmorská výška: 228 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Calhoun County, Anniston
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie West End-Cobb Town, Alabama, USA. Predpoveď počasia West End-Cobb Town.
West End-Cobb Town - počasie v okolí - väčšie mestá
West End-Cobb Town - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre West End-Cobb Town dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie West End-Cobb Town
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:53 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:40 | 13:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 19:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:47 | 02.05.2026 06:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |