Počasie White Oak, Alabama týždeň
Predpoveď počasia pre mesto White Oak, Alabama na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 19°C
| 18.8 mm | 20 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 05:57
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia White Oak, Alabama, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
16,2 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 2% | 86% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
2,6 mm | 5.6 m/s20 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 54% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 77 % | 19 °C | 22 % | 0% | 10% | 14% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 74 % | 15 °C | 98 % | 0% | 3% | 0% | 98% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1013 hPa | 78 % | 12 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1015 hPa | 76 % | 8 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1015 hPa | 54 % | 8 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1015 hPa | 59 % | 7 °C | 57 % | 0% | 0% | 0% | 57% | |
White Oak, Alabama, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 34,2404; -86,2444
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie White Oak, Alabama, Alabama, USA. Predpoveď počasia White Oak, Alabama.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre White Oak, Alabama dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie White Oak, Alabama
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:57 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:42 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 19:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 20:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 20:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:51 | 29.04.2026 04:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |