Počasie Wilsonville pozajtra
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 15:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 19:26
PO HODINÁCH
západ slnka 19:26
Predpoveď počasia Wilsonville 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie zamračené, večer dážď. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 14,4 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 9,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Wilsonville, Alabama, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 15 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1017 hPa | 73 % | 15 °C | 100 % | 0% | 1% | 8% | 100% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 21 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h južný |
1015 hPa | 82 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
| 04:00
11:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 89 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
| 05:00
12:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
6,1 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 80% | 100% | |
| 06:00
13:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,6 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 27% | 81% | 99% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 19 °C 21 °C |
1,9 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 49% | 56% | 100% | |
| 08:00
15:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 21% | 28% | 100% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 22% | 34% | 99% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 88 % | 18 °C | 100 % | 0% | 78% | 46% | 100% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1020 hPa | 77 % | 18 °C | 100 % | 0% | 37% | 25% | 99% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 71 % | 18 °C | 43 % | 0% | 21% | 12% | 17% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 18 °C | 70 % | 0% | 64% | 3% | 15% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 60 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 93% | |
| 15:00
22:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 61 % | 18 °C | 99 % | 0% | 91% | 1% | 90% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 60 % | 18 °C | 99 % | 0% | 78% | 6% | 96% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 18 °C | 100 % | 0% | 24% | 3% | 100% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 72 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 11% | 98% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
4,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 19 °C | 100 % | 0% | 1% | 14% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
9,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1014 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 19% | 100% | 100% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,5 mm | 5.0 m/s18 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 98% | 65% | 99% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 69 % | 19 °C | 46 % | 0% | 16% | 4% | 36% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 72 % | 17 °C | 51 % | 0% | 17% | 0% | 40% | |
Wilsonville, Alabama, USA - informácie
Štát: Alabama, USAGPS súradnice: 33,2343; -86,4836
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 1 980
Nadmorská výška: 131 m
Administratívna časť:
- Alabama, Montgomery
- Shelby County, Shelby
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Wilsonville, Alabama, USA. Predpoveď počasia Wilsonville.
Wilsonville - počasie v okolí - väčšie mestá
Wilsonville - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Wilsonville dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Wilsonville
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 19:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 13:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 19:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:03 | 20:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:30 | 20:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:53 | 28.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |