Počasie Brightview vikend
Predpoveď počasia pre mesto Brightview na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
17 / 0°C
| 3.2 mm | 4 km/h |
| 3 °C | 0 °C | 00:00 | |
| -2 °C | -5 °C | 06:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 18:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 21:03
PO HODINÁCH
západ slnka 21:03
Interaktívna mapa počasia Alberta, Kanada
GPS: 52,9501; -113,6187
nadmorská výška: 782 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Brightview, Alberta, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 66 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| oblačno | -2 °C -5 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 90 % | -3 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 12:00
20:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1010 hPa | 46 % | 1 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 16 °C 14 °C |
3,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 35 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 89% | 96% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 3 °C | 99 % | 0% | 11% | 70% | 97% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 88 % | -1 °C | 35 % | 0% | 0% | 10% | 28% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1020 hPa | 45 % | -2 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
Brightview, Alberta, Kanada - informácie
Štát: Alberta, KanadaGPS súradnice: 52,9501; -113,6187
Časová zóna: America / Edmonton
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Brightview, Alberta, Kanada. Predpoveď počasia Brightview.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Brightview dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Brightview
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 21:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 15:02 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:20 | 21:44 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:28 | 22:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:20 | 23:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 20:33 | 01.05.2026 05:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |