Počasie Djebel Bou Bakouch dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Djebel Bou Bakouch na 10 dní.
Pondelok 1. jún
27 / 16°C
| 0.1 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 05:11
západ slnka 19:40
PO HODINÁCH
západ slnka 19:40
|
|
Predpoveď počasia Djebel Bou Bakouch, Alžírsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 84 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1019 hPa | 79 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 29 % | 7 °C | 21 % | 0% | 0% | 14% | 7% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1018 hPa | 49 % | 11 °C | 30 % | 0% | 0% | 2% | 28% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1019 hPa | 82 % | 13 °C | 47 % | 0% | 0% | 26% | 44% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1018 hPa | 76 % | 13 °C | 28 % | 0% | 0% | 12% | 18% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 28 °C 27 °C |
0,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 28 % | 8 °C | 23 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 46 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Djebel Bou Bakouch, Alžírsko - informácie
Štát: AlžírskoGPS súradnice: 36,3382; 7,9571
Časová zóna: Africa / Algiers
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Djebel Bou Bakouch, Alžírsko. Predpoveď počasia Djebel Bou Bakouch.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Djebel Bou Bakouch dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Djebel Bou Bakouch
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:11 | 19:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:41 | 20:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:05 | 20:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:24 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 20:14 | 01.06.2026 05:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |