Počasie Romanovskogo, gora dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Romanovskogo, gora na 10 dní.
Streda 3. jún
-38 / -40°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| -38 °C | -43 °C | 04:00 | |
| -39 °C | -44 °C | 10:00 | |
| -40 °C | -45 °C | 16:00 | |
| -39 °C | -44 °C | 22:00 |
východ slnka: slnko nevychádza
západ slnka: polárna noc
PO HODINÁCH
západ slnka: polárna noc
|
|
Predpoveď počasia Romanovskogo, gora, Antarktída rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | -38 °C -42 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
994 hPa | 82 % | -40 °C | 70 % | 0% | 53% | 47% | 0% | |
| 10:00
02:00
| polojasno | -39 °C -43 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
995 hPa | 82 % | -40 °C | 14 % | 0% | 13% | 1% | 0% | |
| 16:00
08:00
| jasno | -40 °C -45 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
994 hPa | 88 % | -41 °C | 5 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 22:00
14:00
| jasno | -39 °C -44 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
991 hPa | 78 % | -41 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 04:00
20:00
| oblačno | -37 °C -42 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
987 hPa | 59 % | -41 °C | 80 % | 0% | 0% | 53% | 73% | |
| 10:00
02:00
| oblačno | -36 °C -41 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
984 hPa | 50 % | -42 °C | 57 % | 0% | 0% | 3% | 55% | |
| 16:00
08:00
| zamračené | -32 °C -37 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
978 hPa | 27 % | -44 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 22:00
14:00
| sneženie | -30 °C -35 °C |
1,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
975 hPa | 54 % | -35 °C | 100 % | 0% | 42% | 98% | 98% | |
Romanovskogo, gora, Antarktída - informácie
Štát: AntarktídaGPS súradnice: -81,2833; 153,2500
Časová zóna: Antarctica / DumontDUrville
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +8 hod.
Nadmorská výška: 1440 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Romanovskogo, gora, Antarktída. Predpoveď počasia Romanovskogo, gora.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Romanovskogo, gora dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Romanovskogo, gora
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| polárna noc | slnko nevychádza |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:45 | 00:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 07:36 | 15:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| nenastáva | nenastáva |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |