Počasie Cruz de Caña vikend
Predpoveď počasia pre mesto Cruz de Caña na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
29. 5. |
Sobota
30. 5. |
Nedeľa
31. 5. |
Sobota cez deň zamračené. Nedeľa cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie zamračené.
Piatok 29. máj
17 / 10°C
| 1.0 mm | 7 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 09:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 15:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 21:00 |
východ slnka 08:08
západ slnka 18:26
PO HODINÁCH
západ slnka 18:26
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cruz de Caña, Argentína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 83 % | 9 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 77 % | 7 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 61 % | 9 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,9 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 87 % | 10 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 71% | |
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1023 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 72% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,3 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 95 % | 9 °C | 95 % | 0% | 50% | 0% | 89% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 79 % | 11 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
Cruz de Caña, Argentína - informácie
Štát: ArgentínaGPS súradnice: -31,0669; -64,9440
Časová zóna: America / Argentina / Cordoba
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 1032 m
Administratívna časť:
- Provincia de Córdoba, Cordoba
- Cruz del Eje, Cruz del Eje
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cruz de Caña, Argentína. Predpoveď počasia Cruz de Caña.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cruz de Caña dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cruz de Caña
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 08:08 | 18:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 10:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:41 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 07:12 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:42 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.05.2026 16:28 | 29.05.2026 06:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |