Počasie Portezuelo de los Raulíes dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Portezuelo de los Raulíes na 10 dní.
Pondelok 1. jún
9 / 6°C
| 0.4 mm | 5 km/h |
| 8 °C | 6 °C | 03:00 | |
| 6 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 9 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 6 °C | 21:00 |
východ slnka 09:02
západ slnka 18:27
PO HODINÁCH
západ slnka 18:27
|
|
Predpoveď počasia Portezuelo de los Raulíes, Argentína rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 86 % | 5 °C | 99 % | 0% | 21% | 53% | 99% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,1 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1019 hPa | 91 % | 4 °C | 94 % | 0% | 64% | 63% | 76% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 81 % | 6 °C | 100 % | 0% | 92% | 100% | 41% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 5 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 95 % | 5 °C | 87 % | 0% | 86% | 0% | 2% | |
| 09:00
14:00
| zamračené | 4 °C 3 °C |
0,1 mm | 0.1 m/s0 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 98 % | 4 °C | 98 % | 0% | 80% | 0% | 92% | |
| 15:00
20:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1019 hPa | 78 % | 6 °C | 69 % | 0% | 44% | 3% | 43% | |
| 21:00
02:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 5 °C | 73 % | 0% | 36% | 22% | 50% | |
Portezuelo de los Raulíes, Argentína - informácie
Štát: ArgentínaGPS súradnice: -41,0333; -71,8667
Časová zóna: America / Argentina / Salta
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 1220 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Portezuelo de los Raulíes, Argentína. Predpoveď počasia Portezuelo de los Raulíes.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Portezuelo de los Raulíes dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Portezuelo de los Raulíes
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 09:02 | 18:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:45 | 09:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 08:31 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 07:58 | 19:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 07:24 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 18:19 | 01.06.2026 10:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |