Počasie S C Townhouse Mobile Home Estates týždeň
Predpoveď počasia pre mesto S C Townhouse Mobile Home Estates na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
33 / 20°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 20 °C | 18 °C | 05:00 | |
| 30 °C | 28 °C | 11:00 | |
| 33 °C | 30 °C | 17:00 | |
| 28 °C | 25 °C | 23:00 |
východ slnka 05:20
západ slnka 19:33
PO HODINÁCH
západ slnka 19:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
09:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 24 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
10:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 25 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
11:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 27 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
12:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 29 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
13:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 30 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
14:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 31 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západný |
1011 hPa | 14 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 9 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1008 hPa | 16 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 25 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| jasno | 34 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 10 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| jasno | 37 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západný |
1005 hPa | 7 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| jasno | 30 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 12 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA - informácie
Štát: Arizóna, USAGPS súradnice: 33,5770; -112,2713
Časová zóna: America / Phoenix
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -9 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie S C Townhouse Mobile Home Estates, Arizóna, USA. Predpoveď počasia S C Townhouse Mobile Home Estates.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre S C Townhouse Mobile Home Estates dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie S C Townhouse Mobile Home Estates
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:20 | 19:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:51 | 20:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 20:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:39 | 21:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:29 | 30.05.2026 04:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |