Počasie Donnick zajtra
| 23 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 21:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 19:45
PO HODINÁCH
západ slnka 19:45
Predpoveď počasia Donnick 27. apríl 2026
Cez deň oblačno, večer silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 26,3 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 11,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Donnick, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 80 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 83 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
09:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 86 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 03:00
10:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
| 04:00
11:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h južný |
1010 hPa | 89 % | 18 °C | 95 % | 0% | 0% | 14% | 95% | |
| 05:00
12:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 18 °C | 89 % | 0% | 21% | 1% | 87% | |
| 06:00
13:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1010 hPa | 90 % | 17 °C | 17 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 17 °C | 31 % | 0% | 21% | 0% | 12% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 81 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 75 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| polojasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h južný |
1011 hPa | 65 % | 18 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1011 hPa | 59 % | 19 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h južný |
1010 hPa | 51 % | 18 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.7 m/s35 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 46 % | 17 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| zamračené | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.7 m/s35 km/h južný |
1009 hPa | 47 % | 18 °C | 90 % | 0% | 90% | 3% | 0% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 9.8 m/s35 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 18 °C | 50 % | 0% | 50% | 6% | 0% | |
| 16:00
23:00
| polojasno | 32 °C 33 °C |
0,0 mm | 9.9 m/s36 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 44 % | 18 °C | 35 % | 0% | 21% | 30% | 0% | |
| 17:00
00:00
| zamračené | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 10.1 m/s36 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 18 °C | 93 % | 0% | 73% | 93% | 3% | |
| 18:00
01:00
| oblačno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h južný |
1008 hPa | 52 % | 18 °C | 52 % | 0% | 6% | 47% | 5% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h južný |
1008 hPa | 55 % | 19 °C | 32 % | 0% | 5% | 15% | 18% | |
| 20:00
03:00
| polojasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h južný |
1007 hPa | 59 % | 19 °C | 21 % | 0% | 14% | 15% | 3% | |
| 21:00
04:00
| silný dážď | 27 °C 29 °C |
3,1 mm | 7.9 m/s28 km/h južný |
1008 hPa | 62 % | 19 °C | 90 % | 0% | 52% | 46% | 74% | |
| 22:00
05:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
14,9 mm | 8.1 m/s29 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 70 % | 19 °C | 100 % | 0% | 34% | 53% | 100% | |
| 23:00
06:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1011 hPa | 92 % | 20 °C | 100 % | 0% | 30% | 18% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silné dažďové prehánky |
22 °C 25 °C |
8,1 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 90 % | 20 °C | 75 % | 0% | 3% | 3% | 73% | |
| 01:00
08:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
11,2 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 98% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 18 °C | 44 % | 0% | 2% | 14% | 34% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 31 °C |
11,3 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 63 % | 20 °C | 100 % | 0% | 39% | 16% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
8,6 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 91 % | 19 °C | 100 % | 0% | 31% | 35% | 100% | |
Donnick, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,6459; -90,4462
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Donnick, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Donnick.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Donnick dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Donnick
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 19:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 20:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 20:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 21:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:08 | 27.04.2026 04:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |