Počasie East End zajtra
| 22 °C | 25 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 21:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:51
PO HODINÁCH
západ slnka 19:51
Predpoveď počasia East End 27. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie slabé dažďové prehánky, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 29 °C. Úhrn zrážok 19,9 mm. V noci silný dážď. Najnižšia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 6,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia East End, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
1,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 95 % | 18 °C | 82 % | 0% | 66% | 38% | 12% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h južný |
1009 hPa | 97 % | 18 °C | 98 % | 0% | 95% | 31% | 47% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
0,9 mm | 5.5 m/s20 km/h južný |
1008 hPa | 98 % | 19 °C | 96 % | 0% | 95% | 20% | 30% | |
| 03:00
10:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
11,9 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 90% | |
| 04:00
11:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
5,9 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 31% | 100% | 100% | 100% | |
| 05:00
12:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 57% | |
| 06:00
13:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h južný |
1008 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 8% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h južný |
1008 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 8% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
15:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 96 % | 20 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 09:00
16:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 10:00
17:00
| slabý dážď | 23 °C 26 °C |
0,2 mm | 6.9 m/s25 km/h južný |
1009 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1009 hPa | 85 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
19:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1009 hPa | 84 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 28 °C |
0,1 mm | 5.7 m/s21 km/h južný |
1009 hPa | 82 % | 21 °C | 52 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
| 14:00
21:00
| oblačno | 27 °C 30 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 73 % | 22 °C | 75 % | 0% | 75% | 14% | 0% | |
| 15:00
22:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 68 % | 22 °C | 82 % | 0% | 79% | 7% | 0% | |
| 16:00
23:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 64 % | 21 °C | 24 % | 0% | 8% | 11% | 9% | |
| 17:00
00:00
| oblačno | 29 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1006 hPa | 63 % | 21 °C | 39 % | 0% | 14% | 5% | 26% | |
| 18:00
01:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 69 % | 22 °C | 35 % | 0% | 18% | 21% | 7% | |
| 19:00
02:00
| polojasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 76 % | 21 °C | 13 % | 0% | 9% | 10% | 0% | |
| 20:00
03:00
| jasno | 25 °C 28 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 81 % | 21 °C | 10 % | 0% | 1% | 5% | 4% | |
| 21:00
04:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 84 % | 20 °C | 3 % | 0% | 2% | 2% | 0% | |
| 22:00
05:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 84 % | 19 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
06:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 88 % | 19 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 89 % | 18 °C | 12 % | 0% | 10% | 0% | 2% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 85 % | 17 °C | 82 % | 0% | 24% | 32% | 65% | |
| 02:00
09:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
0,9 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 86 % | 18 °C | 86 % | 0% | 42% | 17% | 74% | |
| 03:00
10:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
3,9 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1012 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 31% | 92% | |
| 04:00
11:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 23% | 95% | |
| 05:00
12:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,6 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 97 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 76% | |
| 06:00
13:00
| dážď | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 30% | 88% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 98% | 11% | 97% | |
| 08:00
15:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1015 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 96% | |
| 09:00
16:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 18 °C | 100 % | 0% | 99% | 7% | 99% | |
| 10:00
17:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 100% | |
| 11:00
18:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 78% | 100% | |
| 12:00
19:00
| slabý dážď | 23 °C 26 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1014 hPa | 87 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 38% | 99% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 82 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 46% | 76% | |
| 14:00
21:00
| dážď | 26 °C 30 °C |
0,3 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1013 hPa | 77 % | 22 °C | 96 % | 0% | 91% | 32% | 33% | |
| 15:00
22:00
| silný dážď | 27 °C 30 °C |
1,6 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1011 hPa | 70 % | 21 °C | 99 % | 0% | 40% | 29% | 99% | |
| 16:00
23:00
| zamračené | 25 °C 29 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h južný |
1011 hPa | 84 % | 22 °C | 100 % | 0% | 15% | 49% | 100% | |
| 17:00
00:00
| silné dažďové prehánky |
24 °C 28 °C |
6,3 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 87 % | 21 °C | 100 % | 0% | 11% | 9% | 100% | |
| 18:00
01:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
0,3 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 95 % | 19 °C | 100 % | 0% | 55% | 69% | 100% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1011 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 9% | 1% | 100% | |
| 20:00
03:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 19 °C | 97 % | 0% | 13% | 15% | 96% | |
| 21:00
04:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 19 °C | 81 % | 0% | 14% | 1% | 78% | |
| 22:00
05:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 19 °C | 25 % | 0% | 22% | 3% | 0% | |
| 23:00
06:00
| polojasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 98 % | 19 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
East End, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,5507; -92,3410
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 6 998
Nadmorská výška: 113 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Saline County, Benton
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie East End, Arkansas, USA. Predpoveď počasia East End.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre East End dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie East End
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:06 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 20:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 21:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:17 | 27.04.2026 04:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |