Počasie Glen Rose dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Glen Rose na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 9°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Glen Rose, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 57 % | 4 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 69 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 47 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Glen Rose, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,4557; -92,7296
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Glen Rose, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Glen Rose.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Glen Rose dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Glen Rose
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:20 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 13:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:17 | 01.05.2026 05:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |