Počasie Gravel Ridge zajtra
Predpoveď počasia Gravel Ridge 27. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie dážď, poludnie polojasno, večer jasno. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 1,7 mm. V noci najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gravel Ridge, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,2 mm | 5.9 m/s21 km/h južný |
1002 hPa | 92 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
1,3 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 91 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 29 °C 32 °C |
0,2 mm | 7.3 m/s26 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 61 % | 21 °C | 13 % | 0% | 7% | 10% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 52 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1005 hPa | 74 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1007 hPa | 91 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1010 hPa | 45 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1009 hPa | 45 % | 12 °C | 100 % | 0% | 3% | 4% | 100% | |
Gravel Ridge, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,8684; -92,1907
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 2 902
Nadmorská výška: 85 m
Administratívna časť:
- Arkansas, Little Rock
- Pulaski County, Pulaski
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gravel Ridge, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Gravel Ridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gravel Ridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gravel Ridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:06 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 20:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 20:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 21:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:16 | 27.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |