Počasie Grinnell Pond dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Grinnell Pond na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 20°C
| 10.7 mm | 11 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
|
|
Predpoveď počasia Grinnell Pond, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 77 % | 16 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 17 °C | 82 % | 0% | 46% | 13% | 54% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 28 °C 30 °C |
7,5 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 25 °C |
3,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 20 °C | 100 % | 0% | 96% | 75% | 99% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západný |
1013 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 6% | 96% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 20 °C 24 °C |
2,6 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1014 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 74% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 30 °C |
6,9 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 20 °C | 99 % | 0% | 90% | 82% | 96% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 21 °C | 96 % | 0% | 2% | 0% | 96% | |
Grinnell Pond, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,4201; -91,4296
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Grinnell Pond, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Grinnell Pond.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Grinnell Pond dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Grinnell Pond
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:52 | 21:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 21:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:00 | 23.05.2026 01:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |