Počasie Hatchie Coon týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Hatchie Coon na tento a budúci týždeň.
Utorok 28. apríl
30 / 20°C
| 40.7 mm | 15 km/h |
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hatchie Coon, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
11,9 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 90 % | 20 °C | 100 % | 0% | 72% | 29% | 100% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 18 °C | 43 % | 0% | 14% | 0% | 34% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 33 °C |
16,6 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 56 % | 20 °C | 47 % | 0% | 4% | 0% | 45% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
12,2 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 20 °C | 100 % | 0% | 42% | 57% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,1 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 96 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 41% | 79% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 95 % | 19 °C | 80 % | 0% | 79% | 0% | 3% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severný |
1014 hPa | 55 % | 14 °C | 100 % | 0% | 28% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1013 hPa | 57 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
Hatchie Coon, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,6351; -90,4921
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hatchie Coon, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hatchie Coon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hatchie Coon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hatchie Coon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 19:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 20:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 20:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:39 | 21:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:10 | 28.04.2026 04:28 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |