Počasie Holland Hill dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Holland Hill na 10 dní.
Sobota 23. máj
27 / 19°C
| 19.3 mm | 8 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 22 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 05:59
západ slnka 20:12
PO HODINÁCH
západ slnka 20:12
|
|
Predpoveď počasia Holland Hill, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
19,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 36% | 98% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 99 % | 19 °C | 99 % | 0% | 39% | 28% | 98% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 68 % | 19 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 1% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,1 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 21 °C | 98 % | 0% | 0% | 3% | 98% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 19 °C 22 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 11% | 95% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 97% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
3,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 20 °C | 100 % | 0% | 24% | 48% | 100% | |
Holland Hill, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 35,1695; -92,2627
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Holland Hill, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Holland Hill.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Holland Hill dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Holland Hill
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:59 | 20:12 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:05 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 20:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 21:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:17 | 21:54 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:03 | 23.05.2026 01:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |