Počasie Hot Springs Dam Number One týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Hot Springs Dam Number One na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
21 / 15°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 19 °C | 22 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 19:55
PO HODINÁCH
západ slnka 19:55
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Hot Springs Dam Number One, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 11% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severný |
1014 hPa | 95 % | 14 °C | 35 % | 0% | 1% | 0% | 33% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 59 % | 12 °C | 100 % | 0% | 4% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 71 % | 6 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 17 °C 15 °C |
1,1 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 45 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 79% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 69 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
Hot Springs Dam Number One, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,6818; -93,0085
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hot Springs Dam Number One, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Hot Springs Dam Number One.
Hot Springs Dam Number One - počasie v okolí - väčšie mestá
Hot Springs Dam Number One - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hot Springs Dam Number One dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hot Springs Dam Number One
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 19:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:09 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:56 | 20:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 20:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 21:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:20 | 29.04.2026 05:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |