Počasie Lake Conway Nursey Pond Dam dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lake Conway Nursey Pond Dam na 10 dní.
Pondelok 1. jún
28 / 20°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 21 °C | 25 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 05:56
západ slnka 20:18
PO HODINÁCH
západ slnka 20:18
|
|
Predpoveď počasia Lake Conway Nursey Pond Dam, Arkansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 98 % | 20 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 19 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 26 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 18 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 73 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 78 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 44 % | 12 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 56 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lake Conway Nursey Pond Dam, Arkansas, USA - informácie
Štát: Arkansas, USAGPS súradnice: 34,9901; -92,3835
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lake Conway Nursey Pond Dam, Arkansas, USA. Predpoveď počasia Lake Conway Nursey Pond Dam.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lake Conway Nursey Pond Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lake Conway Nursey Pond Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:56 | 20:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:07 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 20:48 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 21:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 21:06 | 01.06.2026 06:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |