Počasie Dogachhi, Rangpur Division dnes
| 25 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 33 °C | 12:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 15:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:13
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia Dogachhi, Rangpur Division 27. máj 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dážď, poludnie slabé dažďové prehánky, večer jasno. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 14,1 mm. V noci najnižšia teplota 22 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Dogachhi, Rangpur Division, Bangladéš rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
20:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 22 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 01:00
21:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 21 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 02:00
22:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 92 % | 21 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 03:00
23:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1005 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 04:00
00:00
| silný dážď | 23 °C 26 °C |
2,6 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1004 hPa | 91 % | 21 °C | 93 % | 0% | 92% | 10% | 7% | |
| 05:00
01:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
7,4 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 94 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 91% | 99% | |
| 06:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
1,6 mm | 4.6 m/s17 km/h východný |
1006 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 14% | 43% | 100% | |
| 07:00
03:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
1,1 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 28% | 99% | |
| 08:00
04:00
| dažďové prehánky | 23 °C 27 °C |
0,5 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 21 °C | 83 % | 0% | 20% | 0% | 78% | |
| 09:00
05:00
| slabý dážď | 25 °C 29 °C |
0,2 mm | 5.5 m/s20 km/h východný |
1007 hPa | 87 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 10:00
06:00
| zamračené | 26 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1007 hPa | 80 % | 22 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 3% | |
| 11:00
07:00
| zamračené | 27 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 74 % | 22 °C | 97 % | 0% | 96% | 0% | 4% | |
| 12:00
08:00
| zamračené | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 70 % | 22 °C | 97 % | 0% | 97% | 1% | 1% | |
| 13:00
09:00
| slabý dážď | 29 °C 33 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1005 hPa | 68 % | 22 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 14:00
10:00
| dažďové prehánky | 29 °C 33 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 69 % | 22 °C | 66 % | 0% | 49% | 33% | 18% | |
| 15:00
11:00
| polojasno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1004 hPa | 68 % | 23 °C | 25 % | 0% | 21% | 0% | 3% | |
| 16:00
12:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1003 hPa | 67 % | 22 °C | 22 % | 0% | 21% | 0% | 1% | |
| 17:00
13:00
| jasno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1003 hPa | 69 % | 22 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 18:00
14:00
| jasno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 76 % | 23 °C | 9 % | 0% | 8% | 1% | 0% | |
| 19:00
15:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1004 hPa | 82 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
16:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 85 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
17:00
| jasno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 86 % | 23 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 22:00
18:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 87 % | 22 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
19:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 90 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
20:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
21:00
| jasno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 22 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 02:00
22:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 92 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
23:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 94 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
00:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1006 hPa | 95 % | 22 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
01:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1006 hPa | 96 % | 22 °C | 14 % | 0% | 2% | 0% | 11% | |
| 06:00
02:00
| jasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 94 % | 22 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 07:00
03:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 89 % | 23 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 08:00
04:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 86 % | 23 °C | 81 % | 0% | 76% | 10% | 6% | |
| 09:00
05:00
| oblačno | 28 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 77 % | 23 °C | 69 % | 0% | 59% | 0% | 23% | |
| 10:00
06:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 28% | |
| 11:00
07:00
| oblačno | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1007 hPa | 72 % | 23 °C | 78 % | 0% | 63% | 0% | 43% | |
| 12:00
08:00
| polojasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 68 % | 23 °C | 28 % | 0% | 7% | 0% | 21% | |
| 13:00
09:00
| oblačno | 31 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1005 hPa | 63 % | 23 °C | 39 % | 0% | 35% | 0% | 6% | |
| 14:00
10:00
| oblačno | 32 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 60 % | 23 °C | 39 % | 0% | 38% | 0% | 1% | |
| 15:00
11:00
| slabý dážď | 32 °C 37 °C |
0,2 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1003 hPa | 60 % | 23 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 6% | |
| 16:00
12:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 35 °C |
1,1 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1003 hPa | 67 % | 23 °C | 50 % | 0% | 38% | 16% | 14% | |
| 17:00
13:00
| dažďové prehánky | 28 °C 33 °C |
0,4 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 77 % | 23 °C | 71 % | 0% | 38% | 7% | 53% | |
| 18:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
0,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1004 hPa | 86 % | 24 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 19:00
15:00
| polojasno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1004 hPa | 91 % | 24 °C | 18 % | 0% | 8% | 0% | 10% | |
| 20:00
16:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1005 hPa | 93 % | 24 °C | 78 % | 0% | 20% | 0% | 74% | |
| 21:00
17:00
| oblačno | 26 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1006 hPa | 92 % | 24 °C | 76 % | 0% | 19% | 0% | 71% | |
| 22:00
18:00
| silné dažďové prehánky |
25 °C 30 °C |
1,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 93 % | 24 °C | 75 % | 0% | 4% | 1% | 74% | |
| 23:00
19:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
1,9 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 95 % | 23 °C | 91 % | 0% | 19% | 12% | 88% | |
Dogachhi, Rangpur Division, Bangladéš - informácie
Štát: BangladéšGPS súradnice: 25,9548; 88,8620
Časová zóna: Asia / Dhaka
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +4 hod.
Nadmorská výška: 33 m
Administratívna časť:
- Rangpur Division, Rangpur, Rangpur Division
- Nilphamari Zila Zila, Nilphamari
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Dogachhi, Rangpur Division, Bangladéš. Predpoveď počasia Dogachhi, Rangpur Division.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Dogachhi, Rangpur Division dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Dogachhi, Rangpur Division
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Dogachhi, Rangpur Division
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:13 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:01 | 13:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:47 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:17 | 19:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:45 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:31 | 27.05.2026 02:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |