Počasie Nilokhi Char dnes
Predpoveď počasia Nilokhi Char 28. máj 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dažďové prehánky, poludnie jasno, večer dažďové prehánky. Najvyššia teplota 32 °C. Úhrn zrážok 8,3 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 1,8 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nilokhi Char, Bangladéš rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
20:00
| dažďové prehánky | 28 °C 35 °C |
3,8 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 26 °C | 11 % | 0% | 10% | 0% | 2% | |
| 06:00
02:00
| dažďové prehánky | 27 °C 33 °C |
2,6 mm | 2.7 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1006 hPa | 91 % | 25 °C | 74 % | 0% | 71% | 15% | 2% | |
| 12:00
08:00
| jasno | 31 °C 38 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 75 % | 26 °C | 9 % | 0% | 5% | 3% | 3% | |
| 18:00
14:00
| dažďové prehánky | 30 °C 37 °C |
1,8 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 82 % | 26 °C | 26 % | 0% | 0% | 3% | 23% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
20:00
| dážď | 27 °C 33 °C |
1,8 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 93 % | 26 °C | 92 % | 0% | 50% | 21% | 82% | |
| 06:00
02:00
| dážď | 26 °C 32 °C |
1,6 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1006 hPa | 95 % | 25 °C | 98 % | 0% | 96% | 2% | 41% | |
| 12:00
08:00
| polojasno | 30 °C 36 °C |
0,4 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 76 % | 25 °C | 20 % | 0% | 0% | 4% | 18% | |
| 18:00
14:00
| slabý dážď | 30 °C 36 °C |
0,5 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1002 hPa | 80 % | 26 °C | 96 % | 0% | 15% | 4% | 96% | |
Nilokhi Char, Bangladéš - informácie
Štát: BangladéšGPS súradnice: 22,7667; 91,4500
Časová zóna: Asia / Dhaka
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +4 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nilokhi Char, Bangladéš. Predpoveď počasia Nilokhi Char.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nilokhi Char dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nilokhi Char
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nilokhi Char
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:09 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:51 | 13:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:44 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:15 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:44 | 19:58 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 15:10 | 28.05.2026 02:45 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |