Počasie Ozero Svyatoye dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ozero Svyatoye na 10 dní.
Sobota 30. máj
12 / 6°C
| 1.5 mm | 10 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Ozero Svyatoye, Bielorusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1011 hPa | 91 % | 4 °C | 96 % | 0% | 64% | 80% | 74% | |
| 01:00
00:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 92 % | 5 °C | 100 % | 0% | 93% | 96% | 92% | |
| 02:00
01:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 90 % | 5 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 85% | |
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 92 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 04:00
03:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 93% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 75% | 98% | 10% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 93 % | 5 °C | 90 % | 0% | 58% | 89% | 0% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 90 % | 5 °C | 81 % | 0% | 42% | 70% | 0% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1010 hPa | 85 % | 4 °C | 83 % | 0% | 65% | 53% | 0% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1010 hPa | 80 % | 4 °C | 82 % | 0% | 72% | 41% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,4 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 57 % | 3 °C | 100 % | 0% | 58% | 100% | 94% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1010 hPa | 86 % | 6 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 6 °C 5 °C |
0,6 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1009 hPa | 95 % | 5 °C | 97 % | 0% | 2% | 96% | 30% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,7 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 3% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
1,0 mm | 4.3 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 81 % | 8 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 91 % | 9 °C | 100 % | 0% | 41% | 100% | 0% | |
Ozero Svyatoye, Bielorusko - informácie
Štát: BieloruskoGPS súradnice: 53,8590; 30,3193
Časová zóna: Europe / Minsk
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ozero Svyatoye, Bielorusko. Predpoveď počasia Ozero Svyatoye.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ozero Svyatoye dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ozero Svyatoye
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:36 | 21:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:56 | 16:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:44 | 22:08 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:25 | 23:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 19:52 | 30.05.2026 03:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |