Počasie Cerro Yura Kasa dnes
| 13 °C | 13 °C | 20:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 21:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 22:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 23:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 17:55
PO HODINÁCH
západ slnka 17:55
Predpoveď počasia Cerro Yura Kasa 27. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 0,8 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cerro Yura Kasa, Bolívia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
07:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 84 % | 9 °C | 23 % | 0% | 21% | 0% | 3% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1020 hPa | 81 % | 8 °C | 17 % | 0% | 14% | 1% | 3% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1019 hPa | 78 % | 8 °C | 12 % | 1% | 8% | 2% | 3% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1019 hPa | 77 % | 8 °C | 14 % | 2% | 8% | 1% | 7% | |
| 05:00
11:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1020 hPa | 78 % | 8 °C | 14 % | 3% | 14% | 1% | 0% | |
| 06:00
12:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1020 hPa | 80 % | 8 °C | 18 % | 4% | 18% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 80 % | 8 °C | 39 % | 12% | 39% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 79 % | 10 °C | 32 % | 2% | 31% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severný |
1022 hPa | 82 % | 12 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1023 hPa | 81 % | 12 °C | 94 % | 0% | 94% | 0% | 3% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1022 hPa | 81 % | 12 °C | 95 % | 0% | 94% | 1% | 15% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1021 hPa | 74 % | 12 °C | 74 % | 0% | 69% | 5% | 10% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1020 hPa | 76 % | 12 °C | 96 % | 0% | 93% | 8% | 36% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 16 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1019 hPa | 80 % | 12 °C | 83 % | 0% | 74% | 3% | 36% | |
| 15:00
21:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1019 hPa | 87 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 60% | |
| 16:00
22:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1018 hPa | 89 % | 13 °C | 96 % | 0% | 93% | 3% | 45% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 95 % | 13 °C | 90 % | 0% | 89% | 3% | 10% | |
| 18:00
00:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 100% | 100% | 0% | 7% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 13 °C | 43 % | 7% | 38% | 0% | 7% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 92 % | 11 °C | 25 % | 8% | 23% | 0% | 2% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 85 % | 10 °C | 20 % | 14% | 19% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 76 % | 8 °C | 20 % | 17% | 19% | 0% | 1% | |
| 23:00
05:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 72 % | 7 °C | 17 % | 16% | 17% | 0% | 0% | |
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1019 hPa | 73 % | 7 °C | 14 % | 14% | 14% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1019 hPa | 74 % | 7 °C | 14 % | 11% | 12% | 0% | 2% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1019 hPa | 74 % | 6 °C | 14 % | 7% | 9% | 0% | 5% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 73 % | 6 °C | 10 % | 4% | 7% | 1% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 72 % | 6 °C | 12 % | 3% | 11% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 71 % | 6 °C | 41 % | 1% | 39% | 0% | 4% | |
| 06:00
12:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 70 % | 7 °C | 48 % | 0% | 44% | 1% | 7% | |
| 07:00
13:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 71 % | 7 °C | 51 % | 0% | 45% | 4% | 12% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 70 % | 8 °C | 60 % | 0% | 41% | 20% | 30% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1020 hPa | 82 % | 12 °C | 59 % | 0% | 29% | 32% | 35% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1021 hPa | 79 % | 12 °C | 59 % | 0% | 38% | 27% | 25% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1020 hPa | 73 % | 12 °C | 63 % | 0% | 25% | 25% | 47% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1019 hPa | 69 % | 12 °C | 59 % | 0% | 38% | 21% | 29% | |
| 13:00
19:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1018 hPa | 70 % | 12 °C | 74 % | 0% | 41% | 7% | 53% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 72 % | 13 °C | 57 % | 0% | 27% | 7% | 42% | |
| 15:00
21:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 81 % | 13 °C | 89 % | 0% | 74% | 2% | 63% | |
| 16:00
22:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 91 % | 14 °C | 94 % | 0% | 77% | 47% | 75% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 94 % | 14 °C | 98 % | 0% | 82% | 15% | 91% | |
| 18:00
00:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1016 hPa | 99 % | 14 °C | 96 % | 82% | 82% | 39% | 64% | |
| 19:00
01:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 14 °C | 96 % | 70% | 80% | 5% | 74% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 94 % | 13 °C | 94 % | 1% | 53% | 4% | 90% | |
| 21:00
03:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 88 % | 12 °C | 90 % | 0% | 37% | 14% | 85% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1017 hPa | 79 % | 11 °C | 50 % | 0% | 13% | 40% | 28% | |
| 23:00
05:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1017 hPa | 72 % | 9 °C | 17 % | 0% | 10% | 6% | 1% | |
Cerro Yura Kasa, Bolívia - informácie
Štát: BolíviaGPS súradnice: -17,3333; -65,6667
Časová zóna: America / La Paz
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cerro Yura Kasa, Bolívia. Predpoveď počasia Cerro Yura Kasa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cerro Yura Kasa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Cerro Yura Kasa
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Cerro Yura Kasa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 17:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 11:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:20 | 18:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:54 | 18:45 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:27 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:43 | 27.05.2026 03:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |