Počasie Porvenir Amarillo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Porvenir Amarillo na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 13°C
| 0.0 mm | 24 km/h |
| 13 °C | 12 °C | 02:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 08:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 14:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 18:01
PO HODINÁCH
západ slnka 18:01
|
|
Predpoveď počasia Porvenir Amarillo, Bolívia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1013 hPa | 71 % | 8 °C | 100 % | 0% | 17% | 79% | 100% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 46 % | 9 °C | 79 % | 0% | 21% | 6% | 71% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 10 °C | 90 % | 0% | 27% | 0% | 87% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 86 % | 8 °C | 68 % | 0% | 68% | 3% | 0% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 0.3 m/s1 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 80 % | 9 °C | 77 % | 0% | 77% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 8 °C | 30 % | 0% | 14% | 22% | 4% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 78 % | 10 °C | 47 % | 0% | 39% | 0% | 14% | |
Porvenir Amarillo, Bolívia - informácie
Štát: BolíviaGPS súradnice: -17,4230; -65,1199
Časová zóna: America / La Paz
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Porvenir Amarillo, Bolívia. Predpoveď počasia Porvenir Amarillo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Porvenir Amarillo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Porvenir Amarillo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 18:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:17 | 11:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:24 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 18:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:15 | 01.05.2026 06:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |