Počasie Quellumayu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Quellumayu na 10 dní.
Piatok 22. máj
24 / 10°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 22 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 14 °C | 20:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 17:56
PO HODINÁCH
západ slnka 17:56
|
|
Predpoveď počasia Quellumayu, Bolívia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 77 % | 5 °C | 88 % | 0% | 18% | 26% | 82% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 62 % | 4 °C | 3 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severozápadný |
1010 hPa | 22 % | 1 °C | 63 % | 0% | 0% | 21% | 52% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 7 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 6 °C | 78 % | 0% | 9% | 2% | 75% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,2 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 52 % | 4 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 22 °C 20 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1011 hPa | 28 % | 3 °C | 71 % | 0% | 0% | 21% | 64% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 7 °C | 15 % | 0% | 0% | 3% | 12% | |
Quellumayu, Bolívia - informácie
Štát: BolíviaGPS súradnice: -17,6833; -65,9333
Časová zóna: America / La Paz
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Quellumayu, Bolívia. Predpoveď počasia Quellumayu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Quellumayu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Quellumayu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 17:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 11:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:20 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:54 | 18:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:27 | 19:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:36 | 21.05.2026 23:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |