Počasie Salvatierra, Santa Cruz dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Salvatierra, Santa Cruz na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 16°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 02:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 20:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 17:48
PO HODINÁCH
západ slnka 17:48
|
|
Predpoveď počasia Salvatierra, Santa Cruz, Bolívia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 68 % | 9 °C | 93 % | 0% | 2% | 0% | 93% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1022 hPa | 64 % | 9 °C | 92 % | 0% | 2% | 0% | 92% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 52 % | 14 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 75 % | 14 °C | 73 % | 0% | 22% | 0% | 66% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 12 °C | 67 % | 0% | 4% | 0% | 65% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 13 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 28 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 53 % | 17 °C | 59 % | 0% | 34% | 0% | 37% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 87 % | 18 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
Salvatierra, Santa Cruz, Bolívia - informácie
Štát: BolíviaGPS súradnice: -15,3000; -62,8500
Časová zóna: America / La Paz
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Salvatierra, Santa Cruz, Bolívia. Predpoveď počasia Salvatierra, Santa Cruz.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Salvatierra, Santa Cruz dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Salvatierra, Santa Cruz
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 17:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:08 | 11:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 18:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 19:03 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:05 | 22.05.2026 23:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |