Počasie Tauca, Cochabamba dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tauca, Cochabamba na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 7°C
| 0.1 mm | 18 km/h |
| 7 °C | 5 °C | 02:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 08:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 14:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 20:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 18:03
PO HODINÁCH
západ slnka 18:03
|
|
Predpoveď počasia Tauca, Cochabamba, Bolívia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1018 hPa | 80 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 92% | 100% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 72 % | 4 °C | 81 % | 0% | 3% | 64% | 78% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 56 % | 5 °C | 96 % | 0% | 35% | 20% | 94% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 72 % | 4 °C | 97 % | 0% | 0% | 3% | 97% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 78 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 64 % | 4 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severný |
1017 hPa | 50 % | 5 °C | 64 % | 0% | 11% | 11% | 56% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 6 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Tauca, Cochabamba, Bolívia - informácie
Štát: BolíviaGPS súradnice: -17,3833; -65,6000
Časová zóna: America / La Paz
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tauca, Cochabamba, Bolívia. Predpoveď počasia Tauca, Cochabamba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tauca, Cochabamba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tauca, Cochabamba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 18:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:19 | 11:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 18:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 18:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 19:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:17 | 01.05.2026 06:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |