Počasie Trigo Pampa týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Trigo Pampa na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 14°C
| 0.4 mm | 6 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 02:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 08:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 20:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 17:57
PO HODINÁCH
západ slnka 17:57
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Trigo Pampa, Bolívia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 26% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 91% | 0% | 97% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1007 hPa | 45 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 7% | 100% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 97 % | 14 °C | 64 % | 0% | 57% | 2% | 14% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
2,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 18% | |
| 08:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
2,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 16% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1010 hPa | 63 % | 13 °C | 100 % | 0% | 57% | 7% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1012 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 37% | 8% | 100% | |
Trigo Pampa, Bolívia - informácie
Štát: BolíviaGPS súradnice: -18,3729; -64,1783
Časová zóna: America / La Paz
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Trigo Pampa, Bolívia. Predpoveď počasia Trigo Pampa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Trigo Pampa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Trigo Pampa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 17:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:14 | 11:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 18:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 19:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:01 | 29.04.2026 04:38 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |