Počasie Yayani, Cochabamba dnes
| 17 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 18:07
PO HODINÁCH
západ slnka 18:07
Predpoveď počasia Yayani, Cochabamba 26. apríl 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 2,4 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Yayani, Cochabamba, Bolívia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 15 °C | 94 % | 33% | 93% | 6% | 0% | |
| 01:00
07:00
| hmla | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1015 hPa | 94 % | 15 °C | 78 % | 25% | 78% | 5% | 0% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 95 % | 14 °C | 82 % | 17% | 82% | 9% | 0% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 92 % | 14 °C | 73 % | 7% | 73% | 8% | 0% | |
| 04:00
10:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 22% | 100% | 4% | 0% | |
| 05:00
11:00
| slabý dážď | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 67% | 100% | 7% | 0% | |
| 06:00
12:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 98 % | 12 °C | 93 % | 80% | 93% | 7% | 0% | |
| 07:00
13:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 97 % | 12 °C | 93 % | 78% | 93% | 4% | 0% | |
| 08:00
14:00
| hmla | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 14 °C | 78 % | 38% | 77% | 5% | 0% | |
| 09:00
15:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 15 °C | 44 % | 0% | 44% | 4% | 0% | |
| 10:00
16:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 15 °C | 75 % | 0% | 75% | 14% | 0% | |
| 11:00
17:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 15 °C | 28 % | 0% | 22% | 17% | 0% | |
| 12:00
18:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 15 °C | 32 % | 0% | 17% | 24% | 0% | |
| 13:00
19:00
| dažďové prehánky | 19 °C 20 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 80 % | 15 °C | 46 % | 0% | 28% | 33% | 0% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 21 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 76 % | 15 °C | 56 % | 0% | 39% | 25% | 9% | |
| 15:00
21:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 21 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1011 hPa | 81 % | 16 °C | 51 % | 0% | 30% | 15% | 19% | |
| 16:00
22:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 15 °C | 78 % | 0% | 62% | 26% | 34% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 89 % | 16 °C | 60 % | 0% | 11% | 7% | 52% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 16 °C | 73 % | 0% | 21% | 7% | 64% | |
| 19:00
01:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1013 hPa | 97 % | 15 °C | 93 % | 0% | 27% | 3% | 91% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1014 hPa | 97 % | 15 °C | 85 % | 0% | 25% | 8% | 81% | |
| 21:00
03:00
| oblačno | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 95 % | 15 °C | 96 % | 0% | 9% | 5% | 96% | |
| 22:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 15 °C | 100 % | 0% | 24% | 4% | 100% | |
| 23:00
05:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 84% | 6% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 91 % | 14 °C | 99 % | 0% | 80% | 9% | 96% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1015 hPa | 87 % | 14 °C | 77 % | 0% | 40% | 16% | 57% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1015 hPa | 84 % | 13 °C | 98 % | 0% | 21% | 20% | 97% | |
| 03:00
09:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 13 °C | 98 % | 0% | 85% | 14% | 89% | |
| 04:00
10:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 13 °C | 94 % | 0% | 71% | 46% | 67% | |
| 05:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 96 % | 13 °C | 79 % | 14% | 75% | 15% | 7% | |
| 06:00
12:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 98 % | 12 °C | 95 % | 43% | 93% | 19% | 12% | |
| 07:00
13:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 13 °C | 79 % | 63% | 63% | 27% | 28% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 18 °C |
0,1 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 15 °C | 91 % | 47% | 66% | 21% | 68% | |
| 09:00
15:00
| dažďové prehánky | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 15 °C | 78 % | 0% | 25% | 35% | 60% | |
| 10:00
16:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
1,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 98% | 25% | 67% | |
| 11:00
17:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
2,8 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 15 °C | 100 % | 1% | 100% | 43% | 57% | |
| 12:00
18:00
| silný dážď | 16 °C 17 °C |
1,3 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 39% | 100% | 31% | 36% | |
| 13:00
19:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 14 °C | 93 % | 56% | 82% | 30% | 48% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 49% | 99% | 12% | 58% | |
| 15:00
21:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 88 % | 15 °C | 98 % | 0% | 91% | 15% | 72% | |
| 16:00
22:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 13% | 100% | |
| 17:00
23:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 15 °C | 100 % | 72% | 100% | 22% | 100% | |
| 18:00
00:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,8 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 100% | 100% | 64% | 68% | |
| 19:00
01:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,6 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 100% | 100% | 89% | 67% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
4,5 mm | 0.9 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 100% | 100% | 79% | 100% | |
Yayani, Cochabamba, Bolívia - informácie
Štát: BolíviaGPS súradnice: -17,1500; -65,8000
Časová zóna: America / La Paz
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Yayani, Cochabamba, Bolívia. Predpoveď počasia Yayani, Cochabamba.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Yayani, Cochabamba dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Yayani, Cochabamba
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Yayani, Cochabamba
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 18:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:20 | 11:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 18:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:46 | 18:55 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 19:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:21 | 26.04.2026 02:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |