Počasie Alto Da Serra týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Alto Da Serra na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
22 / 18°C
| 1.0 mm | 10 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 17:40
PO HODINÁCH
západ slnka 17:40
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Alto Da Serra, Brazília rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 21 °C |
0,1 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 99 % | 17 °C | 99 % | 0% | 98% | 0% | 36% | |
| 09:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,7 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 59% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 22 °C 25 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 78% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 19 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 18 °C | 98 % | 0% | 82% | 2% | 83% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 17 °C | 97 % | 0% | 52% | 4% | 94% | |
| 09:00
14:00
| jasno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 81 % | 18 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 15:00
20:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 87 % | 21 °C | 100 % | 0% | 99% | 13% | 99% | |
| 21:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1017 hPa | 93 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
Alto Da Serra, Brazília - informácie
Štát: BrazíliaGPS súradnice: -23,7832; -46,3189
Časová zóna: America / Sao Paulo
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -5 hod.
Nadmorská výška: 649 m
Administratívna časť:
- São Paulo, São Paulo
- Santo André, Santo André, Sao Paulo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Alto Da Serra, Brazília. Predpoveď počasia Alto Da Serra.
Alto Da Serra - počasie v okolí - väčšie mestá
Alto Da Serra - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Alto Da Serra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Alto Da Serra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 17:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:02 | 11:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 18:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:34 | 18:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 18:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:46 | 29.04.2026 04:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |